In stoc furnizor

Producator: BOSCH

BOSCH

Diametru [mm] 78
Diametru 1 [mm] 76
Diametru 2 [mm] 72
Diametru 3 [mm] 62
Înaltime [mm] 53
Filet cuplaj M 20 x 1,5
Presiune de deschidere blocaj refulare [bar] 0,12
Presiune de deschidere supapa trecere [bar] 1,3
Producator Cod OEM
LOMBARDINI 0021751070
CHRYSLER 03838 011
CHRYSLER 04026 486
CHRYSLER 04186 165
CHRYSLER 04186 267
CHRYSLER 04243 445
CHRYSLER 04243 693
CHRYSLER 04243 805
CHRYSLER 04494 477
DEUTZ-FAHR 105 2175 136
LOMBARDINI 1072 175 107
LOMBARDINI 107217510700
LOMBARDINI 1072 175 117
LOMBARDINI 107217511706
LOMBARDINI 1072 175 184
PEUGEOT 1109 91
PEUGEOT 1109 A4
PEUGEOT 1109 A5
PEUGEOT 1109 R8
PIAGGIO 112397L
PIAGGIO 113219L
DEUTZ-FAHR 1285 0312
SULLAIR 1381
NISSAN 1520800Q0F
NISSAN 15208 00QAB
NISSAN 1520800QAC
NISSAN 15208 BN700
SUZUKI 16501 84CT0
SUZUKI 16510-84A10
SUZUKI 16510 84A10 000
SUZUKI 16510 84CT0
LOMBARDINI 217 5107
LOMBARDINI 217 5117
LOMBARDINI 217 5136
LOMBARDINI 217 5184
GMC 25013032
HYUNDAI 26300-11200
CHRYSLER 3838011
CHRYSLER 4026486
MITSUBISHI 4063396
CHRYSLER 4186165
CHRYSLER 4186 267
CHRYSLER 4243445
CHRYSLER 4243693
CHRYSLER 4243805
OPEL 4402718
OPEL 4403019
CHRYSLER 4494477
RENAULT 50 00 791 145
RENAULT TRUCKS 50 00 791 145
FORD 5006227
FORD 5013388
FORD 5013389
FORD 5016714
FORD 5016715
FORD 5016785
FORD 5016956
FORD 5017317
FORD 5017319
DACIA 60 01 543 357
GMC 6439354
OPEL 6439354
CHEVROLET 6439354
ALFA ROMEO 73500506
FIAT 73500506
RENAULT 77 00 033 408
RENAULT 77 00 073 302
RENAULT 77 00 110 796
RENAULT 77 00 272 523
RENAULT 77 00 272 902
RENAULT 77 00 272 903
RENAULT 77 00 272 982
RENAULT 77 00 274 177
DACIA 77 00 274 177
RENAULT 77 00 676 302
RENAULT 77 00 695 801
RENAULT 77 00 695 804
RENAULT 77 00 727 401
RENAULT 77 00 727 478
RENAULT 77 00 727 479
RENAULT 77 00 727 480
RENAULT 77 00 728 310
RENAULT 77 00 730 077
RENAULT TRUCKS 77 00 730 077
RENAULT 77 00 734 945
RENAULT 77 00 734 957
RENAULT 77 00 735 917
RENAULT 77 00 737 991
RENAULT 77 00 744 879
RENAULT 77 00 745 708
RENAULT 77 00 748 326
RENAULT 77 00 854 776
RENAULT 77 00 854 852
RENAULT 77 00 855 853
RENAULT 77 00 856 099
RENAULT 77 00 856 114
RENAULT 77 00 866 099
RENAULT 77 00 869 390
RENAULT 77 00 871 919
LINDE 7700873583
RENAULT 77 00 873 603
RENAULT 77 01 043 377
RENAULT 77 01 349 452
RENAULT 7701349720
RENAULT 77 01 349 725
RENAULT 77 01 349 752
RENAULT 77 01 727 480
RENAULT 77 02 144 083
RENAULT 77 08 715 147
RENAULT 82 00 033 408
DACIA 82 00 033 408
NISSAN 82000 33468
RENAULT 82 00 768 913
RENAULT 82 00 867 976
PIAGGIO 850284
RENAULT 89 33 004 195
RENAULT 89 83 501 900
RENAULT 89 83 601 900
GMC 9111019
OPEL 9111019
VAUXHALL 9111019
CHEVROLET 9111019
GMC 93156290
OPEL 93156290
CHEVROLET 93156290
GMC 93156540
OPEL 93156540
CHEVROLET 93156540
FORD AFL59
MAZDA AM15-14-302
MITSUBISHI K 486201-1
HOLDEN M3 816 5
MITSUBISHI M851139
MITSUBISHI M852065
MITSUBISHI MC031805
CHRYSLER MD084963
MITSUBISHI MD084963
CITROËN MLS 000 462 A
CITROËN MLS 000 602
AMC MO441
CHRYSLER T0730 077
JEEP T0730 077
CHRYSLER TO735572
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 JTS (932AXA) motor pe benzina 2002 2005 122 166 benzina
2 ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 JTS motor pe benzina 2002 2006 119 162 benzina
3 ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 JTS (932BXA) motor pe benzina 2002 2006 122 166 benzina
4 ALFA ROMEO GT (937) 2.0 JTS motor pe benzina 2003 2010 121 165 benzina
5 ALFA ROMEO GTV (916C_) 2.0 JTS motor pe benzina 2003 2005 121 165 benzina
6 ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) 2.0 JTS motor pe benzina 2003 2005 121 165 benzina
7 MAZDA 626 II cupe (GC) 2.0 i Turbo motor pe benzina 1986 1987 87 118 benzina
8 MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D motor diesel 2000 2006 85 115 motor diesel
9 MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) motor diesel 2000 2006 75 102 motor diesel
10 MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 TD (DA4A) motor diesel 1996 2000 66 90 motor diesel
11 MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 DI-D motor diesel 2000 2006 85 115 motor diesel
12 MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) motor diesel 2000 2006 75 102 motor diesel
13 MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 TD (DA4A) motor diesel 1996 2000 66 90 motor diesel
14 MITSUBISHI SPACE STAR (DG_A) 1.9 DI-D motor diesel 2002 2004 85 115 motor diesel
15 MITSUBISHI SPACE STAR (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A) motor diesel 2001 2004 75 102 motor diesel
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. ...
  10. 38
  11. 39

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Campurile marcate cu * sunt obligatorii