Filtru ulei PURFLUX LS892

In stoc furnizor

Producator: PURFLUX

PURFLUX

Diametru exterior [mm] 66
Filet cuplaj M20x1,5
Înaltime [mm] 65
Producator Cod OEM
HYUNDAI 0B63114302
HYUNDAI 0JE1514302
PEUGEOT 1109L9
YANMAR 11930535150
MITSUBISHI 1230A105
SUBARU 15205KA000
NISSAN 152083J400
NISSAN 1520865F00
RENAULT 1520865F00
NISSAN 1520865F01
RENAULT 1520865F01
NISSAN 1520865F0A
RENAULT 1520865F0A
NISSAN 1520865F0B
RENAULT 1520865F0B
NISSAN 1520865F1A
RENAULT 1520865F1A
NISSAN 152089F600
RENAULT 152089F600
NISSAN 152089F60A
RENAULT 152089F60A
SUBARU 15208AA020
SUBARU 15208AA021
SUBARU 15208AA022
SUBARU 15208AA023
SUBARU 15208AA024
SUBARU 15208AA030
SUBARU 15208AA060
SUBARU 15208AA080
SUBARU 15208AA100
NISSAN 15208J400
SUBARU 15208KA00
NISSAN 15208KA000
SUBARU 15208KA010
SUZUKI 15208KA010
SUBARU 15208KA011
HONDA 15400PFB004
HONDA 15400PJ7000
HONDA 15400PJ7003
HONDA 15400PJ7005
HONDA 15400PJ7010
HONDA 15400PJ7015
HONDA 15400PM3003
KUBOTA 15853-32430
KUBOTA 1585332430
YANMAR 1585399170
HYUNDAI 2630002500
HYUNDAI 2630002501
HYUNDAI 263002Y500
MAZDA 8FG123803
MAZDA B63114302
HYUNDAI B63114302
MAZDA B67114302A
MAZDA B6Y114302
MAZDA B6Y1143029A
MAZDA B6Y114302A
MAZDA B6Y14302
MAZDA BY6114302
MAZDA BY614302
FORD E7GZ6731A
FORD E9GZ6731A
ROVER/AUSTIN FH1055
KUBOTA HH150-32430
IVECO J1310500
IVECO J1311018
IVECO J1313002
IVECO J1313016
IVECO J1314012
IVECO J1317004
IVECO J1317005
JOHN DEERE M806418
MITSUBISHI MD134953
MAZDA N35014302
HYUNDAI OB63114302
ASIA MOTORS OB63114302
MAZDA PE0114302
MAZDA PE0114302A
MAZDA PE0114302A9A
AC PF1237
AC X165
AC X4013E
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 HONDA INSIGHT (ZE) 1.0 Hybrid Hibrid 2000 2006 56 76 benzina/elector
2 MAZDA 121 Mk II (DB) 1.3 16V motor pe benzina 1990 1996 39 53 benzina
3 MAZDA 121 Mk II (DB) 1.3 i 16V motor pe benzina 1990 1996 53 72 benzina
4 MAZDA 121   (DA) 1.1 motor pe benzina 1987 1990 42 57 benzina
5 MAZDA 121   (DA) 1.3 motor pe benzina 1989 1990 40 55 benzina
6 MAZDA 2 (DE) 1.3 motor pe benzina 2007 2015 55 75 benzina
7 MAZDA 2 (DE) 1.3 motor pe benzina 2007 2015 63 86 benzina
8 MAZDA 2 (DE) 1.3 MZR motor pe benzina 2010 2015 62 84 benzina
9 MAZDA 2 (DE) 1.5 motor pe benzina 2007 2015 76 103 benzina
10 MAZDA 3 (BK) 1.4 motor pe benzina 2003 2009 62 84 benzina
11 MAZDA 3 (BK) 1.4 motor pe benzina 2004 2009 59 80 benzina
12 MAZDA 3 (BK) 1.6 motor pe benzina 2003 2009 77 105 benzina
13 MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR motor pe benzina 2009 2016 77 105 benzina
14 MAZDA 3 (BM) 1.5 motor pe benzina 2013 2016 74 100 benzina
15 MAZDA 3 (BM) 2.0 motor pe benzina 2013 2016 88 120 benzina
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. ...
  10. 25
  11. 26

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Campurile marcate cu * sunt obligatorii